Sport.pl

Kolejne urazy w Vive. Chrapkowski: Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku

Paweł Paczkowski i Piotr Chrapkowski, dwóch rozgrywających Vive Tauron Kielce narzekają na urazy i mieli już pierwsze badania. W piątek do gry z drużyną Meble Wójcik Elbląg gotowy będzie za to Patryk Walczak.
Chrapkowski miał badanie USG kontuzjowanego kolana. Został bowiem w nie uderzony podczas wtorkowego meczu z Orlen Wisłą Płock. - PO USG wydaje się, że raczej wszystko będzie w porządku, ale więcej będę wiedział dopiero po badaniu rezonansem - mówi portalowi kielce.wyborcza.pl. Piotr Chrapkowski.

Inny rozgrywający Paweł Paczkowski doznał kontuzji po faulu Miljana Pusicy. Jest podejrzenie, że może mieć skręcenie stawu łokciowego prawej ręki. - Niestety Paweł ten łokieć miał już operowany w Płocku. Musimy zrobić badania i wtedy zobaczymy, czy czeka go dłuższa przerwa - dodaje Tomasz Strząbała, II trener kieleckiego zespołu.

W piątkowym meczu z Meble Wójcik Ebląg obaj nie zagrają, podobnie jak Michał Jurecki i Dean Bombac. Do składu włączeni zostaną młodzi gracze: Branko Vujović, Bartłomiej Bis oraz leworęczny prawoskrzydłowy Michał Grabowski. Do drużyny wróci również kołowy Patryk Walczak, który trenuje już normalnie z zespołem. - Patryk dostał zielone światło od lekarzy i jest gotowy do gry. Jest duża szansa, że pojawi się na parkiecie. Może nie będzie w super formie, ale na pewno może pomóc drużynie - dodaje Strząbała.

Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED 5.5 TRICKS FG 103596 Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED SL II TRICKS FG 103662 Zdjęcie Lanki Puma EVOPOWER 1.3 FG (103524)
Lanki Puma EVOSPEED 5.5 TRI... Lanki Puma EVOSPEED SL II T... Lanki Puma EVOPOWER 1.3 FG ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: