Jednostronne derby Kielc. Rezerwy Vive miażdżą Politechnikę

Miał być hit 19. kolejki drugiej ligi szczypiornistów. Było, niemal od początku do końca, jednostronne widowisko.
Podopieczni Pawła Sieczki wygrali wszystkie spotkania w drugiej rundzie rozgrywek, a w całym sezonie zanotowali tylko dwie porażki. Wydawało się zatem, że Vive czeka ciężka przeprawa. I taka była, ale do ... ósmej minuty. Od stanu 2:4 gospodarze rzucili osiem bramek nie tracąc żadnej. W drugiej połowie już tylko powiększali przewagę.

Dzięki środowej wygranej zespół Rafała Bernackiego zachował szanse na grę w barażach o awans do pierwszej ligi.

Vive Tauron II Kielce - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 37:20 (20:10)

Vive II: Markowski, Drozd - Vujović 8, Banaś 7, Fąfara 6, Dufaj 4, Bis 4, Siedlarz 3, Falasa 1, Kogutowicz 1, Czechowski 1, Bernacki 1, Ciołak 1, Bulski, Bekier, P.Nowak

Politechnika: Smagór, Godzwon, Porzucek - Kołodziej 6, Glita 3, Kamys 3, Styrna 2, Rączka 2, Kwieciński 1, Kurek 1, Nowakowski 1, Sadecki 1, Kozłowski, R.Nowak, Żaba-Żabiński, Osobiński