Niespodziewane męki rezerw Vive z outsiderem II ligi

Podopieczni Rafała Bernackiego dopiero w ostatnim kwadransie przełamali opór najsłabszego zespołu rozgrywek.
Jeszcze w 44 minucie spotkania w Biłgoraju to gospodarze sensacyjnie prowadzili 28:26. Kolejny dziewięciominutowy fragment gry kielczanie wygrali jednak 5:0 i już do końca nie pozwolili rywalom na zmniejszenie strat.

Czwarte w tym sezonie zwycięstwo sandomierskiej Wisły. Zespół Adama Węgrzynowskiego zaprezentował jednak w Przeworsku dwa oblicza. Po fatalnej pierwszej połowie, tuż po powrocie z szatni odżył i błyskawicznie odrobił zniwelował pięciobramkową przewagę Orła.