3 kolejka PGNiG Superligi: 14 bramek Prce i 10 Mas這wskiego nie wystarczy這 do sensacji w P這cku

安ietna dyspozycja dw鎩ki rozgrywaj帷ych Nikoli Prce oraz Piotra Mas這wskiego nie wystarczy豉 Azotom Pu豉wy urwa punkty Orlen Wi郵e P這ck.
Podopieczni Ryszarda Skutnika byli jednak bardzo blisko sensacji. Azoty dowodzone przez Prce (a dziesi耩 bramek w 30 minut) do przerwy wygrywa造 w Orlen Arenie 19:14. Ma這 tego, w 52. minucie po trafieniu Jana Sobola by這 33:29 dla go軼i. Wtedy jednak br您owy medalista mistrzostw Polski z ubieg貫go sezonu kompletnie zaci掖 si w ofensywie i do ko鎍a meczu nie zdoby bramki. Znakomicie mi璠zy s逝pkami zacz掖 te spisywa si Rodrigo Corrales. I to w豉郾ie Hiszpan by bohaterem meczu.

Wci捫 znakomicie spisuje si mocno os豉biona przed sezonem (odeszli m.in. Bartosz Konitz i Wojciech Zydro) Pogo. Zesp馧 Rafa豉 Bia貫go odni鏀 trzecie zwyci瘰two w czwartym meczu i z siedmioma punktami wraz z Vive prowadzi w tabeli. Co ciekawe szczecinianie po raz drugi w tym sezonie w spotkaniu wyjazdowym wygrali jedn bramk. Tym razem w G這gowie z Chrobrym.

Wyniki 3. kolejki PGNiG Superligi:

Gwardia Opole - Vive Tauron Kielce 26:38 (14:19): Najskuteczniejsi: Ivan Milas, Mindaugas Tarcijonas i Nenad Zelji (po 4) - Karol Bielecki, Tobias Reichmann i Ivan Cupi (po 6)

Orlen Wis豉 P這ck - Azoty Pu豉wy 35:33 (14:19): Angel Montoro i Dmitrij 砰tnikow (po 6) - Nikola Prce (14) i Piotr Mas這wski (10)

Chrobry G這g闚 - Pogo Szczecin 19:20 (7:6): Bartosz Jurecki i Adam Babicz (po 4) - Patryk Walczak (6)

Zag喚bie Lubin - MMTS Kwidzyn 22:25 (9:13): Micha Stankiewicz (6) - Adrian Nogowski (10)

PGE Stal Mielec - RC Legionowo 30:32 (10:13): ㄆkasz Janyst (10) - Micha Pr徠nicki (10)