Wyrzucili na trybuny Dujszebajewa i Cadenasa, a teraz poprowadzą trzeci mecz

Sędziowie z Zielonej Góry: Kamil Ciesielski oraz Krzysztof Bąk poprowadzą trzeci mecz finałowy PGNiG Superligi: Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce.
Co ciekawe ten sam duet arbitrów sędziował finałowe spotkania o mistrzostwo Polski w ubiegłym roku. Przypomnijmy, że wtedy kielczanie przegrali trzeci pojedynek 27:31 (14:15). Czwarty mecz wygrali pewnie 34:25 (19:10) i sięgnęli po jedenaste w historii klubu mistrzostwo Polski. Spotkanie to było jednak bardzo emocjonujące. Już po zaledwie 180 sekundach można było się przekonać, że będzie prawdziwa wojna na parkiecie, godna tych najlepszych z ubiegłych lat, jeszcze nawet z czasów, kiedy kielczanie grali w hali przy ul. Krakowskiej. Na parkiecie wybuchła awantura, skoczyli do siebie obaj trenerzy, których rozdzielali zawodnicy obu drużyn. Sędziowie bez chwili namysłu pokazali czerwone kartki Dujszebajewowi i Manolo Cadenasowi i zespoły prowadzili asystenci - na ławce gospodarzy Krzysztof Kisiel a gości - Tomasz Strząbała.

Teraz Ciesielski-Bąk znów poprowadzą mecz w Płocku. Pierwsze dwa w Kielcach prowadził duet Jakub Tarczykowski - Andrzej Rajkiewicz.