Już w czwartek wraca PGNiG Superliga. Brązowych medalistów zobaczą kibice w...

Aż siedmiu brązowych medalistów mistrzostw świata w Katarze będą mogli zobaczyć w czwartkowe popołudnie kibice w Puławach.
Miejscowe Azoty z Przemysławem Krajewskim oraz Piotrem Masłowskim w składzie zmierzą się z Orlen Wisłą. W Płocku występuje aż pięciu medalistów: Kamil Syprzak, Mariusz Jurkiewicz, Michał Daszek, Adam Wiśniewski i Marcin Wichary.

Trener Manolo Cadenas zabrał na to spotkanie 15 zawodników. W kadrze brakuje kontuzjowanego Serba Miljana Pušicy, a także młodego Mateusza Piechowskiego. - Pewne zagrania mamy już wypracowane i wymagały tylko odświeżenia - mówi cytowany na oficjalnej stronie klubu trener Manolo Cadenas. - Nasz najbliższy przeciwnik na pewno będzie wymagający. W składzie ma wielu reprezentantów swoich krajów, w tym dwóch brązowych medalistów z Kataru. Mimo zajmowanej przez puławian dopiero dziewiątej pozycji w tabeli nie możemy ich lekceważyć, bo oni będą szukali punktów wszędzie.

W ekipie Azotów wystąpi aż sześciu uczestników mistrzostw świata w Katarze: brązowi medaliści Piotr Masłowski i Przemysław Krajewski, Czech Jan Sobol, Bośniak Nikola Prce, Rosjanin Vadim Bogdanow i nowy kołowy - Białorusin Aliaksandr Tsitou.

Początek meczu Azoty - Orlen Wisła w czwartek o godz. 18. Przypomnijmy, że Vive Tauron Kielce wróci do PGNiG Superligi w sobotę, wyjazdowym spotkaniem ze Śląskiem Wrocław.

Program 14. kolejki PGNiG Superligi

Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock - czwartek godz. 18,

Śląsk Wrocław - Vive Tauron Kielce - sobota godz. 18,

Wybrzeże Gdańsk - Stal Mielec - sobota godz. 17,

Nielba Wągrowiec - Chrobry Głogów - sobota godz. 17,

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - sobota godz. 19,

MMTS Kwidzyn - Górnik Zabrze - niedziela godz. 17.30,