Musa odchodzi z Vive, ale to nie koniec sporych zmian w klubie

Żeljko Musa po zakończeniu tego sezonu odejdzie z Vive Tauron Kielce. To jednak nie koniec zmian, które szykują się w letniej przerwie w kieleckim klubie.
Reprezentant Chorwacji w przyszłym sezonie będzie walczył na parkietach najsilniejszej ligi świata - Bundesligi. Chciał grać w mocniejszej lidze, niż Polska i wygrał drużynę Magdeburga, gdzie już wcześniej występowali m.in. inni zawodnicy Vive Tauron Kielce: Karol Bielecki, Grzegorz Tkaczyk jak również obecni kadrowicze: Bartosz Jurecki czy Andrzej Rojewski.

- Mam nadzieję, że będziemy mogli się spotkać w Lidze Mistrzów w kolejnych latach, takie są moje ambicje. Jednocześnie pragnę serdecznie podziękować i wyrazić swoją wdzięczność dla Vive Tauron Kielce, prezesa Bertusa Servaasa, kibiców, trenera oraz kolegów z zespołu. Wygraliśmy razem dotychczas dużo wspaniałych tytułów. Mam również nadzieję, że i obecny sezon zakończymy ze wszystkimi możliwymi sukcesami - mówi zawodnik dla oficjalnej strony klubowej.

Kto może zostać zastępcą na kole Żeljko Musy, kto odejdzie z Vive Tauron Kielce po tym sezonie - czytaj we wtorkowej "Wyborczej".