Plebiscyt sportowy 2014: Wulkan energii z Vive Tauron Kielce

Kolejnym nominowanym w naszym plebiscycie na Sportowca 2014 roku jest jeden z najlepszych zawodników Vive Tauron Kielce - Michał Jurecki. Popularny ?Dzidziuś? to prawdziwy wulkan pozytywnej energii i jeden z ulubieńców publiczności w Hali Legionów.
30-letni zawodnik jest jednym z najlepszych lewych rozgrywających świata. A na pewno jednym z najbardziej kompletnych, bo w ataku potrafi zrobić wszystko - podać, rzucić z dystansu czy dynamicznie wejść w obronę. W defensywie też spisuje się bardzo dobrze - blokuje, ma przechwyty. W mijającym roku zdobył mistrzostwo i Puchar Polski oraz zajął szóste miejsce z reprezentacją Polski na mistrzostwach Europy w Danii.

Na Michała Jureckiego, podobnie jak na wszystkich pozostałych kandydatów, można głosować do 19 stycznia - na kuponach (w piątek w "Wyborczej" i tych codziennie publikowanych w "Echu Dnia"), za pomocą SMS-ów wysyłanych pod nr 71321 o treści SW.14, w portalu echodnia.eu i na profilu na Facebooku.

Wyniki ogłosimy uroczyście 6 lutego podczas gali plebiscytowej w Targach Kielce. Uhonorujemy dziesięciu najpopularniejszych sportowców oraz trzech trenerów. A plebiscytowa kapituła przyzna pięć wyróżnień specjalnych: wybierze Sportowy Talent Regionu, Zasłużonego dla Świętokrzyskiego Sportu, Ambasadora Świętokrzyskiego Sportu, Sportowca Niepełnosprawnego i Drużynę 2014 roku. 63. plebiscyt Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu 2014 "Gazeta Wyborcza" i portal Sport.plorganizują wspólnie z redakcjami "Echa Dnia" (organizator główny) oraz TVP Kielce i Polskim Radiem Kielce. Partnerami są: Telewizja Świętokrzyska, Radio Fama i Radio eM Kielce.