Kup bilet na mecz Polska - Reszta Świata i wspomóż leczenie Tomasza Strząbały

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na znakomicie zapowiadające się spotkanie Polski z Resztą Świata. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie drugiego trenera Vive Tauron Tomasza Strząbały.
14 grudnia (godz. 17.30) w hali Globus w Lublinie wystąpią największe gwiazdy piłki ręcznej. Po stronie biało-czerwonych m.in. Michał Jurecki, Karol Bielecki, Mariusz Jurkiewicz i Krzysztof Lijewski, a w ekipie Reszty Świata zagrają tacy zawodnicy jak: Uros Zorman, Julen Aginagalde, Valentin Ghionea, Ivan Nikcević oraz Mariusz Jurasik i Bartosz Konitz.

W poniedziałek rozpoczęła się sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Tomasza Strząbały, który od półtora roku zmaga się z nowotworem złośliwym układu krwiotwórczego. Jedyną skuteczną formą leczenia jest terapia CRd stosowana w USA. Koszt leczenia w Stanach Zjednoczonych to ponad milion złotych.

Bilety są dostępne w serwisie e-bilet.pl oraz w punktach w Kielcach, Płocku i Lublinie. W Kielcach od poniedziałku w godz. 16-18 w siedzibie klubu przy ul. Robotniczej 5. Cena biletu to 50 złotych, ale istnieje również możliwość zakupu wejściówek PREMIUM w cenie 100 zł.

W trakcie meczu będzie można także licytować wiele cennych pamiątek podarowanych przez sportowców i artystów. Wszystkie szczegóły dotyczące możliwości pomocy trenerowi Strząbale znajdują się na www.dlatomka.pl.