Plebiscyt sportowy 2014: Filar obrony Vive Tauron Kielce

W naszym plebiscycie pora na kluczową postać obrony Vive Tauron - Piotra Grabarczyka, jednego z najdłużej grających zawodników w kieleckim klubie.
32-letni zawodnik ma za sobą niezwykle udany rok. Z reprezentacją Polski, której był centralną postacią defensywy, zajął szóste miejsce na mistrzostwach Europy. Z kieleckim zespołem wywalczył podwójną koronę - mistrzostwo i puchar Polski. Trener Talant Dujszebajew cały czas może liczyć na jego bardzo dobrą postawę w obronie. Ku ogromnej radości szkoleniowca, ale też kibiców Vive Tauron Kielce "Grabar" coraz lepiej radzi sobie również w ataku.

Na Piotra Grabarczyka, podobnie jak na wszystkich pozostałych kandydatów, można głosować do 19 stycznia. Na kuponach (w piątek w "Wyborczej" oraz tych codziennie publikowanych w "Echu Dnia"), za pomocą SMS-ów wysyłanych pod nr 71321 o treści SW.11 w portalu echodnia.eu oraz na profilu na Facebooku.

Wyniki ogłosimy uroczyście 6 lutego podczas gali plebiscytowej w Targach Kielce. Uhonorujemy dziesięciu najpopularniejszych sportowców oraz trzech trenerów. A plebiscytowa kapituła przyzna pięć wyróżnień specjalnych: wybierze Sportowy Talent Regionu, Zasłużonego dla Świętokrzyskiego Sportu, Ambasadora Świętokrzyskiego Sportu, Sportowca Niepełnosprawnego i Drużynę 2014 roku. 63. plebiscyt Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu 2014 "Gazeta Wyborcza" i portal Sport.plorganizują wspólnie z redakcjami "Echa Dnia" (organizator główny) oraz TVP Kielce i Polskim Radiem Kielce. Partnerami są: Telewizja Świętokrzyska, Radio Fama i Radio eM Kielce.