Sport.pl

O Katar z Niemcami, towarzysko z Hiszpanami. Bilety w sprzedaży

Już sprzedano ok. 6 tys. biletów na eliminacyjny mecz do przyszłorocznych mistrzostw świata piłkarzy ręcznych Polska - Niemcy, który w sobotę 7 czerwca odbędzie się w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.
Trzy dni wcześniej, w środę 4 czerwca, w tym samym miejscu biało-czerwoni zmierzą się w towarzyskim spotkaniu z Hiszpanami, mistrzami świata, i na ten mecz rozeszło się już ok. 2 tys. wejściówek. Lada dzień rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz Polska - Hiszpania 10 czerwca w Płocku.

- Zainteresowanie jest bardzo duże. Liczymy, że na trybunach siądzie komplet publiczności - mówi nam Bartosz Tobieński, rzecznik Ergo Areny, która na meczach piłkarzy ręcznych pomieścić może ponad 10 tys. widzów. Spotkanie z Niemcami rozpocznie się o godz. 16.45, rewanż tydzień później w Magdeburgu. Stawką dwumeczu jest występ na przyszłorocznych mistrzostwach świata w Katarze.

Bilety na pojedynek z Niemcami (od 59 do 189 zł) można kupować na eventim.pl oraz ebilet.pl, a także w kasie nr 3 Ergo Areny w godz. 10-16 i sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn oraz Media Expert.

Te same kanały dystrybucji dotyczą pojedynku Polska - Hiszpania, który w Ergo Arenie rozpocznie się w środę 4 czerwca o godz. 20.30. Bilety kosztują od 25 do 120 zł. Z mistrzami świata drużyna Michaela Bieglera zmierzy się raz jeszcze pomiędzy pojedynkami z Niemcami (we wtorek 10 czerwca w płockiej Orlen Arenie). Sprzedaż wejściówek na ten pojedynek ma się rozpocząć lada dzień.

Jak pisaliśmy, w szerokiej kadrze na te pojedynki jest sześciu graczy Vive Targi Kielce - Sławomir Szmal, Karol Bielecki, Michał Jurecki, Krzysztof Lijewski, Piotr Grabarczyk i Piotr Chrapkowski.

Więcej o: