Przeczytane w Sieci: O'Brannagain: Lwy albo Vive będą w Final Four

?Losowanie dało nam perspektywę świetnego dwumeczu w tej fazie rozgrywek. To będzie starcie tytanów i jestem przekonany, że drużyna, która zwycięży, zagra w Final Four? - pisze na swoim blogu w portalu Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF) komentator telewizyjny Tom O'Brannagain.
Piłka ręczna na Wyspach jest sportem marginalnym, tym bardziej dziwne, że ten Irlandczyk został komentatorem telewizji EHF. Handball to jednak dla niego nie pierwszyzna. Tom O'Brannagain to były piłkarz ręczny, wielokrotny reprezentant Irlandii, był też... nauczycielem. Od lat jeździ po Europie, wybierając co weekend mecz kolejki Ligi Mistrzów i komentuje go dla internetowej telewizji. Oprócz Match of the Week ma także swoje autorskie programy w telewizji internetowej. W portalu EHF prowadzi także swój blog. W ostatnim wpisie komentował losowanie 1/8 Ligi Mistrzów.

" »Żółta Rapsodia «. Kielce naprzeciwko Lwom. Dwie drużyny grające na żółto, każdy ma w swej nazwie trzy słowa. Obie mają trenerów, którzy są uczniami i mistrzami gry. Obie mają świetnych skrzydłowych - Strlek i Cupić kontra Gensheimer i Groetzki" - rozpoczął kielecki wątek w swym ostatnim wpisie Tom O'Brannagain.

Podkreśla, że zmierzą się dwie potężne ekipy. "To może być decydujące starcie. To będzie decydujące starcie. Dwóch miast, które oszalały na punkcie piłki ręcznej. Drużyn, które chcą zagrać w Final Four. I pewnie niezależnie od tego, kto okaże się lepszy w tej rundzie, dotrze do Final Four. Losowanie dało nam perspektywę świetnego dwumeczu w tej fazie rozgrywek. To będzie starcie tytanów" - kończy Tom O'Brannagain.