Sport.pl

Bertus Servaas przerwał milczenie w sprawie przyszłości Vive

Bertus Servaas, prezes Vive Targi Kielce, wydał oświadczenie na oficjalnej klubowej stronie, w którym zapewnia, że nie odejdzie z klubu.
Holender zaprzeczył, że miałby przestać sponsorować mistrzów Polski. Uspokoił zatem kieleckich fanów, którzy już dziś rano założyli specjalny fanpage na Facebooku: "Nie dla rezygnacji Bertusa Servaasa", na którym wyrażają poparcie dla Holendra. Prezes Servaas przyznaje też, że potrzebny jest teraz spokój, by podjęte decyzje były dobre dla mistrza Polski.

Oto pełna treść oświadczenia

Szanowni Państwo,

Ponieważ w mediach, w ostatnim czasie, ukazują się informacje o rzekomym rozważaniu przeze mnie, odejścia z Klubu Sportowego VIVE Targi Kielce, chciałbym zdementować te "sensacyjne wiadomości". Nie rozważam odejścia z Klubu. W tej chwili Klubowi potrzebny jest spokój, aby decyzje, które podejmujemy, były dobrymi rozstrzygnięciami. O wszelkich dalszych krokach będziemy Państwa informować.

Prezes Klubu Sportowego VIVE Targi Kielce, Bertus Servaas

Więcej o:
Komentarze (2)
Bertus Servaas przerwał milczenie w sprawie przyszłości Vive
Zaloguj się
 • boliver

  Oceniono 13 razy 11

  szukajacym sensacji zamknal pyski

 • hrabia102

  Oceniono 3 razy 1

  Mydlana opera pióra Pawła Matysa zakończona.
  Przykład wkurzającego zjawiska, gdy dziennikarze zamiast opisywać i analizować rzeczywistość starają się ją tworzyć dla własny celów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX