"Dzidziuś" jak... dzidziuś. Vive Targi od soboty z nowym kalendarzem

Mistrz Polski przygotował kolejną odsłonę swych wyjątkowych kalendarzy. Ten na 2014 rok wspólnie z zawodnikami i trenerami zabierze nas w świat świętokrzyskich przygód.
- To miał być inny kalendarz niż ostatnio. Pokazuje, że zawodnicy na co dzień sa częścią nas, naszego regionu. Nie brakuje jednak akcentów klubowych, barw, elementów piłki ręcznej - mówi Paweł Papaj, dyrektor marketingu Vive Targi. - Z efektu jesteśmy bardzo zadowoleni. Myślę, że to najlepszy kalendarz jaki kiedykolwiek zrobiliśmy - dodaje.

Zdjęcia do tegorocznego wydania trwały przez prawie dwa miesiące, ich autorami są Patryk Ptak i Anna Benicewicz-Miazga. Zawodnicy i trenerzy odwiedzili wiele ciekawych miejsc regionu świętokrzyskiego. Zazwyczaj ubrani elegancko w klubowe niebieskie garnitury, ale również z akcentami sportowymi, czyli żółtą koszulką.

I tak będziemy mogli zobaczyć m.in. Michała Jureckiego na malutkim rowerku w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie, Karola Bieleckiego i Sławomira Szmala na stokach narciarskich oraz Urosa Zormana, który gra "pierwsze skrzypce" w Filharmonii Świętokrzyskiej.

Kalendarze będą w sprzedaży od najbliższej soboty. Dostępne na klubowej stronie internetowej oraz w punkcie w Galerii Echo. Będzie można go nabyć również podczas ligowego meczu w Hali Legionów 13 grudnia z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. A wtedy po spotkaniu będzie również okazja zebrać autografy od zawodników i trenerów.

Kalendarz wydano w dwóch formatach: duży ścienny o szerokości niemal 50 cm oraz mniejszy w formacie A4. Koszt większego - 30 zł, mniejszego - 25 zł.

Kielecki klub wydaje również kalendarz zatytułowany "Świętokrzyska przygoda", który jeszcze mocniej pokaże walory regionu w ramach projektu "Gramy Razem dla Świętokrzyskiego". Będzie to kalendarz służący do celów promocyjnych.