Konkurs promocyjny Vive dla kibiców w innych miastach

Vive Targi Kielce od sezonu 2013/2014 rozszerza swoje działania w zakresie promocji piłki ręcznej. Wraz z innymi klubami PGNiG Superligi organizuje dla kibiców konkurs z atrakcyjnymi nagrodami ?Gramy Razem - Zmagania Miast?.
- Stawiamy sobie za cel zwiększenie popularności piłki ręcznej w Polsce, przy jednoczesnej promocji regionu. Mając doświadczenie w promowaniu regionu świętokrzyskiego, chcemy przenieść nasze wspólne działania na nowy poziom. Wzorem zachodnich rozgrywek chcemy, by mecze były nie tylko widowiskiem sportowym, ale także zawierały atrakcje dla kibiców - mówi Paweł Papaj, dyrektor marketingu w Vive Targi Kielce.

W przerwie meczów wyjazdowych drużyny Vive Targi Kielce będą przeprowadzane konkursy: gra w bule, quiz wiedzy o piłce ręcznej i regionie, strącanie puszek. W miastach, w którym zgodzą się na to organizatorzy meczu, rywalizować ze sobą będą dwie trzyosobowe drużyny (uczestnicy wylosowani spośród kibiców). Dla wszystkich uczestników gwarantowana jest nagroda. Natomiast do rankingu miast zliczane będą wyniki wszystkich uczestników. Nagrodą główną dla zwycięskiego miasta (sześciu uczestników) jest wizyta w Kielcach w maju 2014, zwiedzenie województwa świętokrzyskiego oraz bilety na finałowe mecze PGNiG Superligi i kolacja z dwoma zawodnikami Vive Targi Kielce.

Regulamin, aktualności, galerie zdjęć i filmy wideo z konkursów, a także aktualny ranking dostępny jest na stronie www.gramyrazem.eu w zakładce Zmagania Miast.

Pierwszy konkurs odbędzie się podczas środowego meczu ze Stalą Mielec.