Sport.pl

Feta Vive we wtorek startuje jeszcze przed 18!

Konkursy, zabawy, filmy umilą oczekiwanie fanom mistrzów Polski, którzy czekać będą na kieleckim Rynku na świętujących wyjątkowo udany sezon zawodników i trenerów Vive Targi Kielce.
Trzecia drużyna w Europie, zdobywca dubletu na krajowym podwórku, pojawi się na placu w odkrytym autobusie. Ekipa Bogdana Wenty przyjedzie nim z mszy świętej w klasztorze na Karczówce (rozpocznie się o godz. 17).

"Mistrzowski" pojazd przejedzie Jagiellońską, Krakowską, Ściegiennego, Jana Pawła II, Seminaryjską, Śniadeckich przez plac Wolności ulicę Ewangelicką, Sienkiewicza, Paderewskiego, al. IX Wieków Kielc, Kościuszki i Bodzentyńską na Rynek.

Kibice - w oczekiwaniu na zespół - mają się już znakomicie bawić. Organizatorzy fety zapraszają na godz. 17.45. Fani będą mogli wziąć udział w wielu konkursach i zabawach z atrakcyjnymi nagrodami. A także zobaczyć emocjonujące filmy ilustrujące drogę Vive Targi Kielce do zdobycia dziesiątego mistrzostwa Polski i trzeciego miejsca w Lidze Mistrzów. A na deser zawodnicy uniosą puchar za zdobycie mistrzostwa Polski i poleje się obowiązkowy szampan.

Więcej o: