Kielce rządzą pod halą. Siódmiak: Vive wygra dwiema bramkami [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tańczą, śpiewają - kibice Vive Targi Kielce wzbudzają największe zainteresowanie pod Lanxess Arena w Kolonii. O godz. 15.15 rozpocznie się tu półfinał Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych Vive Targi Kielce - Barcelona. Transmisja na żywo na Sport.pl.
Fanów w żółto-biało-niebieskich barwach już od południa jest mnóstwo przed tym gigantycznym obiektem. Z minuty na minutę przybywa ich coraz więcej, w sumie na trybunach ma ich zasiąść ok. 600. Najliczniejsi będą fani niemieckiego THW Kiel, obrońcy trofeum - szacuje się, że zajmą połowę miejsc w mogącej pomieścić 20 tys. widzów hali. Fani innej niemieckiej drużyny, Hamburga (półfinał z THW Kiel w sobotę o godz. 18) odebrali ok. 400 z przyznanych im przez organizatorów wejściówek, a kibice Barcelony - ok. 200.

Fani Vive Targi Kielce robią tu wielką furorę. Tańczą, śpiewają, przyłączają się do nich inni kibice.Siódmiak: Vive wygra dwiema bramkami

Artur Siódmiak, były reprezentant Polski, a teraz ekspert Polsatu prognozuje, że półfinał z Barceloną mistrzowie Polski wygrają dwiema bramkami.

- Na początku prowadzić będzie Barcelona, potem Vive odrobi straty i wygra ten mecz. Myślę, że dwiema bramkami - stwierdził, wchodząc do Lanxess Arena.