Sport.pl

Korona kończy sezon, hit w trzeciej lidze i derby szczypiornistów w Ostrowcu [PLAN WEEKENDU]

Co, gdzie, kiedy na świętokrzyskich arenach?
PIŁKA NOŻNA

EKSTRAKLASA: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok, Kolporter Arena, sobota godz. 15.30

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW: Korona Kielce - KSZO 1929 Ostrowiec Św., stadion przy ul. Szczepaniaka, sobota godz. 13

III LIGA: KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Garbarnia Kraków, sobota godz. 19, Korona II Kielce - Sparta Kazimierza Wielka, niedziela godz. 11

IV LIGA: Nidzianka Bieliny - Partyzant Radoszyce, Neptun Końskie - Alit Ożarów, Pogoń Staszów - ŁKS Łagów, Wierna Małogoszcz - Lubrzanka Kajetanów, Unia Sędziszów - Klimontowianka Klimontów, Kamienna Brody - GKS Rudki, Zdrój Busko Zdrój - Naprzód Jędrzejów, Hetman Włoszczowa - Nida Pińczów, wszystkie mecze niedziela godz. 17

PIŁKA RĘCZNA

I LIGA: KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. - KSSPR Końskie, hala przy ul. Świętokrzyskiej, sobota godz. 17

ĆWIERĆFINAŁ PUCHARU ZPRP MŁODZIKÓW: hala Legionów przy ul. Leszka Drogosza 2, piątek godz. 16: Padwa Zamość - Orzeł Przeworsk, 18: Vive Tauron Kielce - POMS Chrzanów, sobota godz. 10: Chrzanów - Padwa, godz. 12: Vive Tauron - Orzeł, niedziela godz. 10: Orzeł - Chrzanów, 12: Vive Tauron -Padwa.

FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU DZIEWCZĄT O PUCHAR PREZESA ZPRP: hala przy ul. Krakowskiej 72 w Kielcach, piątek godz. 9 MTS Kwidzyn - Varsovia Warszawa, 10.10: Sprinter Lublin - Kusy Szczecin, 11.20: Tuzinek Gniezno - Euco UKS Dziewiątka Legnica, 12.30: Bellator Ryjewo - Korona Handball Kielce, 14.40: Kwidzyn - Kusy, 15.50: Sprinter - Varsovia, 17 - Tuzinek Gniezno - Korona Handball, 18.10 - Bellator - Dziewiątka, sobota, godz. 9 - Kwidzyn - Sprinter, 10.10 - Kusy - Varsovia, 11.20 - Tuzinek - Bellator, 12.30 - Korona Handball - Dziewiątka, półfinały od godz. 14.40, niedziela, od godz. 9 - finały.

FINAŁY OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU CHŁOPCÓW O PUCHAR PREZESA ZPRP: hala przy ul. Stoińskiego 3 w Końskich, piątek, godz. 10 - Chrobry Głogów - MDK Bartoszyce, 11 - KSSPR Końskie - Miś Gorzów Wielkopolski, 12 - Iskra Bydgoszcz - Vive Tauron Kielce, 13 - Wilanowia Warszawa -Pogoń 1945 Zabrze, 15 - Chrobry - Miś, 16 - KSSPR - Bartoszyce, 17.30 - Iskra - Pogoń, 18.30 - Wilanowia - Vive Tauron, sobota, godz. 10 - Chrobry - KSSPR, 11 - Miś - Bartoszyce, 12 - Iskra - Wilanowia, 13 - Pogoń, od 15 półfinały, niedziela, godz. 10 - finały.

LEKKA ATLETYKA

Mistrzostwa Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki i Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS juniorów, juniorów młodszych i młodzików. Stadion przy ul. Drogosza 1 w Kielcach, piątek godz. 10.

SUMO

PUCHAR POLSKI KADETÓW I KADETEK, MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK ORAZ DZIECI: hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej 1 w Nowinach, sobota godz. 9.

Więcej o: