Po Bielsku: Stano był dumny, "Leo" zaskoczył, a Porcellis mówi: bom dia [OCENY WYBORCZEJ]

Korona może sobie pluć w brodę, bo trzy punkty w Bielsku miała na wyciągnięcie ręki. Wypada tylko mieć nadzieję, że strata tych dwóch "oczek" nie będzie dla kielczan zbyt kosztowna. Oceny po remisie z Podbeskidziem (2:2).
Tradycyjnie w skali 1-10. Oceny posłużą nam do wyboru piłkarza wiosny i całego sezonu 2014/15.

Oceny za Podbeskidzie

Vytautas Cerniauskas (90) - 3

Oj Witek, Witek...

Paweł Golański (90, asysta) - 5

Forma wciąż nie optymalna, ale prawa stopa ułożona coraz lepiej. Czwarta asysta w sezonie.

Piotr Malarczyk (90) - 7

"Panocek" na pewno był dumny, gdy widział tak grającego niedawnego ucznia. W powietrzu bezbłędny.

Kamil Sylwestrzak (90) - 5

Środek obrony to nie jest jego miejsce i niestety w kilku momentach było to widać. Przy bramkowej akcji na 2:2 to on złamał linię obrony.

Leandro (90) - 6

Bardzo pozytywny występ Brazylijczyka. W Koronie chyba nawet najlepszy ze wszystkich dotychczas.

Luis Carlos (90, gol) - 7

Nie tylko trener Tarasiewicz lubi takich piłkarzy, ale my również. Piłka przy nodze i do przodu! A debiutancki gol bardzo efektowny.

Vlastimir Jovanović (90, Ż) - 5

Mecz zaczął od potraktowania łokciem Stano. Generalnie to nie był jego najlepszy dzień.

Aleksandrs Fertovs (90) - 4

Dostał szansę gry od początku i nie w pełni ją wykorzystał. Zawodnik z takim doświadczeniem musi brać na siebie więcej odpowiedzialności.

Sergej Pilipchuk (90, Ż, asysta) - 6

Od początku wiosny jeden z najlepszych w drużynie. Szkoda, że zabraknie go ze Śląskiem, bo musi odpocząć po czwartej żółtej kartce.

Olivier Kapo (90) - 6

W pierwszej połowie bardzo dobrze układała się jego współpraca ze skrzydłowymi. Po przerwie głównie pomagał pod własną bramką.

Rafael Porcellis (85, gol) - 5

Powiedział: bom dia w Koronie. Lepszego debiutu nie mógł sobie wymarzyć. No, koledzy mogli zachować czujność do końca...