Będzie powrót do Korony? Na testach pomocnik

Kamil Radulj jest testowany przez Koronę. Dla 26-letniego ofensywnego pomocnika to szansa na powrót do kieleckiego klubu.
Radulj zawodnikiem Korony był w latach 2006-09 (trafił ze Stali Mielec). Wychowankowi Wisłoka Krościenko-Wyże nie udało się jednak przebić do podstawowego składu. Nie zadebiutował w pierwszej drużynie (zaliczył jedynie epizodyczne występy w nieistniejącym już Pucharze Ekstraklasy), grał tylko w zespole rezerw oraz Młodej Ekstraklasy. Zimą 2009 roku odszedł do Hetmana Zamość.

Następnie przeszedł do Karpat Krosno, a w 2012 roku został ponownie sprowadzony przez Włodzimierza Gąsiora do Mielca. I w ekipie biało-niebieskich wrócił do formy. Pomógł Stali w awansie do drugiej ligi. Potem jednak przytrafiła mu się kontuzja kolana i pauzował przez całą rundę jesienną sezonu 2013/14. W obecnych rozgrywkach zagrał w 19 meczach, w których zdobył 5 goli.

Ryszard Tarasiewicz 26-letniemu pomocnikowi będzie przyglądał się do czwartku. Na wtorkowym treningu zaprezentował się z bardzo pozytywnej strony.