Sport.pl

Trener Tarasiewicz dał swoim zawodnikom dzień wolnego

Po niedzielnym meczu z Lechem Poznań i poniedziałkowym porannym rozruchu wtorek piłkarze Korony otrzymali wolny.
Konfrontacja z "Kolejorzem" kosztowała podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza sporo sił. Na szczęście nikt z zawodników nie narzeka na urazy. Potłuczony jest jedynie pomocnik Michał Janota, ale jego występ w najbliższym meczu w Chorzowie nie będzie zagrożony.

Dodatkowo na spotkanie z Ruchem wróci pauzujący ostatnio za żółte kartki inny gracz drugiej linii - Ukrainiec Kyryło Petrow. Zagrożeni absencją w kolejnym meczu z Wisłą Kraków (w piątek 31 października o godz. 20.30 na Kolporter Arenie) w Chorzowie będą jednak biegali Paweł Golański, Radek Dejmek, Jacek Kiełb i Vlastimir Jovanović.

We wtorek piłkarze Korony nie będą trenowali. Do zajęć powrócą w środę po południu. Od czwartku do niedzieli będą natomiast pracowali przed południem. Po niedzielnym treningu i wspólnym obiedzie wyjadą do Chorzowa. Mecz 13. kolejki z Ruchem na stadionie przy Cichej w poniedziałek o godz. 18.

Więcej o:
Komentarze (1)
Trener Tarasiewicz dał swoim zawodnikom dzień wolnego
Zaloguj się
  • janusz-jurek

    Oceniono 2 razy 0

    biedaczkowie mieli dwa tygodnie przerwy w meczu z lechem peirsza połowa grali 15 minut w drugiej 30 minut ależ wysiłek anglia grają co dwa trzy dni hiszpanie to samo a u nas już przemęczenie -koszmar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX