Jest praca w najlepszej klubowej telewizji w Polsce

Korona TV uznawana jest za najlepszą klubową telewizję w ekstraklasie. Jej filmy cieszą się wśród internautów wielką popularnością. Teraz jest szansa również ją współtworzyć.
Korona ogłosiła nabór na operatora-praktykanta klubowej telewizji. Swoje aplikacje oraz próbki dotychczasowej twórczości należy wysyłać na adres mailowy: prasa@korona-kielce.pl. W zgłoszeniu należy podać swój wiek oraz numer kontaktowy. Korona zaznacza, że powinny zgłaszać się tylko osoby, które są kibicami "żółto-czerwonych" i na bieżąco śledzą ich poczynania.

"Do obowiązków praktykanta należeć będzie głównie pomoc w nagrywaniu materiałów wideo w trakcie meczów Korony Kielce, a także okazjonalna współpraca przy innych realizacjach. Wymagane minimalne doświadczenie w pracy z kamerą lub lustrzanką. Mile widziana umiejętność montażu najprostszych form filmowych (jednak niewymagana). W zamian oferujemy staż w jednej z najbardziej znanych telewizji klubowych w Polsce! Do dyspozycji praktykanta udostępniamy kamerę, którą do tej pory realizowaliśmy większość materiałów wideo" - pisze Korona w swoim ogłoszeniu.