Po Cracovii: Słabiutki Janota, spóźniony Malarczyk, waleczny Petrov [OCENY WYBORCZEJ]

Trudno było znaleźć jasne postacie w piłkarzach Korony po przegranym 1:2 meczu z Cracovią. Oceny dla piłkarzy kieleckiego zespołu.
Tradycyjnie w skali 1-10. Posłużą nam do wyboru piłkarza jesieni i całego sezonu 2014/2015. Tytułu broni Paweł Golański.

Oceny za mecz z Cracovią:

Vytautas Cerniauskas (90) - 5

Kieleckim kibicom pewnie mocno zabiły serca w 30. minucie, kiedy atakowany przez rywala, przyjmował piłkę w polu karnym...

Paweł Golański (90, Ż) - 5

Fajnie włączał się w akcje ofensywne, ale z licznych dośrodkowań, te udane można policzyć niestety na palcach jednej ręki.

Piotr Malarczyk (90) - 4

Zupełnie zaspał przy pierwszym golu dla Pogoni. Nie może dawać tyle swobody rywalowi w polu karnym.

Moussa Ouattara (90) - 4

Wreszcie nie dostał żółtej kartki, to on wywalczył rzut karny.

Leandro (90) - 4

Nie możemy zrozumieć, dlaczego pierwszy raz w dobrej akcji ofensywnej widzieliśmy go dopiero w 52. minucie...

Paweł Sobolewski (42, Ż) - 3

Kiedy schodził przedwcześnie z boiska byliśmy zdziwieni, że trener zmienia jego a nie Michała Janotę. Okazało się, że nabawił się kontuzji przywodziela. Życzymy zdrowia i powrotu do formy.

Vanja Marković (90) - 4

Sporo pochwał po meczu z Pogonią chyba mu zaszkodziły, bo był cieniem tego zawodnika. Już nie imponował techniką i błyskotliwymi zagraniami.

Michał Janota (60) - 2

Może lepiej nie komentujmy jego gry, bo i po co się denerwować...

Kyrylo Petrov (86, Ż) - 5

Wreszcie niezły występ Ukraińca. Waleczny, miał kilka udanych odbiorów.

Jacek Kiełb (90) - 3

Zdecydowanie za dużo nieudanych dryblingów.

Przemysław Trytko (90, GOL) - 5

Wciąż za mało strzela w polu karnym, niepotrzebnie szuka kolegów. Gdyby nie sędzia, zapewniłby drużynie remis