Sport.pl

Kiełb: Gdybyśmy przegrali ten mecz, to byłby dół [OPINIE PO MECZU]

- Cieszymy się, że nie przegraliśmy tego meczu, bo wtedy to w ogóle już byłby dół - powiedział Jacek Kiełb, strzelec pięknego gola w meczu Korona Kielce - Pogoń Szczecin.
Skrzydłowy kieleckiego zespołu dostrzegł też, że Korona zagrał lepiej niż w przegranych pojedynkach z Zawiszą Bydgoszcz i GKS-em Bełchatów. - Straciliśmy dwie bramki, znów nie wygraliśmy, ale na pewno graliśmy lepiej niż dotychczas. Zrobiliśmy krok do przodu i mam nadzieję, że będziemy robić kolejne. Nie straciliśmy wreszcie głupich bramek, już nie możemy tak się tłumaczyć - przyznał popularny "Ryba".

W drugiej połowie opuścił on boisku na noszach. - Podkręciłem kostkę przy oddawaniu strzału. Wiedziałem od razu, że będę musiał zejść z boiska, bo nie byłem w stanie normalnie chodzić. To jednak chyba nie będzie nic poważnego - dodał Jacek Kiełb.

Zdobyty punkt docenił również Ryszard Tarasiewicz. - Wreszcie przerwaliśmy spiralę porażek. Ten punkt z Pogonią Szczecin szanujemy. Gratuluję zawodnikom ich postawy na boisku. Tak jak mówiłem przed sezonem marsz do góry i lepsza gra powinna być od trzeciej, czwartej kolejki - przyznał trener Korony Kielce.

Umiarkowanie zadowoleni z remisu byli za to goście. - Nie jesteśmy do końca zadowoleni, byliśmy lepsi przez całe spotkanie, stworzyliśmy więcej sytuacji. W pierwszej części strzał przewrotką, w drugiej połowie ja nie wykorzystałem dobrej okazji. Zawiodła mnie precyzja, bo chciałem "passem" zdobyć gola, ale niestety piłka mi przelała się na nodze i nie wpadła do bramki - ocenił Jakub Bąk, pomocnik Pogoni Szczecin.

- Nic nie wskazywało na to, że w pierwszej połowie stracimy gola. My dyktowaliśmy warunki, stwarzaliśmy sytuację. Niestety cudowną bramkę strzelił Kiełb, wyszedł mu strzał życia. W drugiej połowie była już sinusoida, raz my, raz rywale atakowali. Wyrównaliśmy, chcieliśmy pójść za ciosem i zdobyć trzeciego gola, ale się nie udało. Z tak trudnego terenu ze zdobytego punktu można być jednak zadowolonym - ocenił Dariusz Wdowczyk, trener "Portowców".

Więcej o:
Komentarze (1)
Kiełb: Gdybyśmy przegrali ten mecz, to byłby dół [OPINIE PO MECZU]
Zaloguj się
  • janusz-jurek

    0

    sędzia pamagał jak mógł pogoni po dwóch jego błędach padły bramki przeciw naszej KORONIE skąd pzpn bierze takich debilków oni powinni sędziować mecze podwórkowe nie ekstraklase AVE KORONA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX