Sport.pl

Już jutro wielka zabawa na Rynku! Pokaże się nowa Korona

Tylko jeden dzień pozostał do prezentacji Korony przed nowym sezonem. Podobnie jak w poprzednich dwóch latach impreza odbędzie się na Rynku.
Przed rokiem - z racji finału obchodów 40-lecia klubu - prezentacja odbyła się z wielką pompą, teraz ma być skromniej, ale atrakcji oczywiście nie zabraknie. - Impreza potrwa ok. trzech godzin. Będzie się wiele działo, kibice na pewno nie będą się nudzić - mówi Paweł Jańczyk, rzecznik prasowy Korony. O oprawę muzyczną zadba znany kielecki zespół Mafia, zostanie zaprezentowany zwycięski projekt na szalki Korony, będzie można również sprawdzić swe piłkarskiej umiejętności (i wygrać nagrody) strzelając do bramki ustawionej przez jednego ze sponsorów. 

Punkt główny programu ok. godz. 20. Wówczas kibicom pokażą się zawodnicy drużyny rezerw, a po nich pierwszego zespołu oraz cały sztab szkoleniowy. Piłkarze po raz pierwszy zaprezentują się w nowych żółto-czerwonych strojach duńskiej marki Hummel. - Po prezentacji swój czas będą mieli łowcy autografów. Spokojnie będzie można zebrać podpisy od wszystkich zawodników, zrobić sobie zdjęcia - zachęca Paweł Jańczyk.

Dzień później Korona pokaże się kibicom już na boisku - o godz. 18 kielczanie w próbie generalnej przed startem ekstraklasy zmierzą się na Kolporter Arenie w sparingu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Więcej o: