Sport.pl

Piłkarze Korony już w nowych strojach. Ze "znakiem wodnym". Ładne? [ZDJĘCIA]

Oficjalnie piłkarze Korony w nowych strojach Hummela pokażą się podczas czwartkowej prezentacji na Rynku, ale za sobą mają już pierwszy występ w żółto-czerwonych trykotach.
We wtorkowe przedpołudnie kielecki zespół wziął udział w sesji fotograficznej na potrzeby zarządcy rozgrywek Ekstraklasy SA. Piłkarze zadebiutowali podczas pracy na murawie Kolporter Areny w strojach od nowego sponsora technicznego klubu - Hummela.

Odświeżone trykoty duńskiej marki (poprzednio Korona występowała w nich w latach 2008-12) mogą się podobać. Koszulka ma tradycyjne żółto-czerwone pionowe pasy, ale - inaczej niż ostatnio w strojach Adidasa - rękawki są czerwone (spodenki i getry są odpowiednio czerwone i żółte). Na przedzie estetycznie zostało również wkomponowane logo sponsora - firmy Lewiatan.

Koszulka ma jeszcze jeden istotny i niespotykany wcześniej element. Poniżej logo Lewiatana znajduje się efektownie umieszczony "znak wodny". A jest nim nic innego jak korona.

W nowych strojach podopieczni Ryszarda Tarasiewicza oficjalnie pokażą się podczas czwartkowej prezentacji na kieleckim Rynku (początek o godz. 17). Powinni również wystąpić w piątkowym sparingu (godz. 18) przy Ściegiennego z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Więcej o: