Po Zawiszy: syrop dla Małkowskiego, ławka dla Sylwestrzaka, okład dla Pilipchuka [OCENY WYBORCZEJ]

Korona w każdym kolejnym meczu chce dokonać rzeczy niebywałej - zagrać jeszcze gorzej niż przed tygodniem. Pierwsza połowa z Zagłębiem - mizerna. Pierwsza z Górnikiem - słaba. Pierwsza z Lechią - bardzo słaba. Druga z Zawiszą - tragiczna. Oceny dla kielczan za całe 90 minut (1:1).
Tradycyjnie w skali 1-10. Suma ocen pozwoli nam wybrać piłkarza wiosny oraz całego sezonu 2013/14.

Oceny za Zawiszę

Zbigniew Małkowski (90) - 8

Jako że zawsze mocno ceniliśmy jego warsztat, taka wiosenna forma wyjątkowo nas cieszy. Obawiamy się jednak trochę o jego głos, jeśli znów zmuszony będzie tyle krzyczeć na kolegów.

Paweł Golański (90, Ż) - 5

Sam prawej strony na całej długości boiska nie zabiega. Wsparcie z drugiej linii jednak mile widziane.

Piotr Malarczyk (90, Ż) - 5

Po gwizdku na przerwę wdał się w kłótnię i przepychankę z Vasconcelosem i wyjazd do Białegostoku ma z głowy - czwarta żółta kartka w sezonie.

Radek Dejmek (90, gol) - 6

Pewnie spodziewał się, że ten pierwszy gol w Koronie będzie ciut ładniejszy. Ale co tam, sztuka jest sztuka.

Kamil Sylwestrzak (90) - 3

Dziś już nawet nie pytamy - pora na zmianę. Nie wiemy oczywiście czy Ałdaś (a może Gołębiewski?) będzie lepszy, ale jemu odpoczynek na pewno się przyda.

Paweł Sobolewski (90) - 3

Kolejny, który biega 90 minut zamiast obejrzeć mecz z innej perspektywy. No niemożliwe, że trener tego nie widzi...

Vlastimir Jovanović (90) - 5

Trzeci stoper - tam grał przez większość meczu.

Michał Janota (80) - 4

"Pacheta" kiedyś nam mówił, że Janota najgroźniejszy jest tuż przed polem karnym rywala. Z Zawiszą chyba jednak pomylił strony rozrysowując taktykę.

Sergej Pilipchuk (74, Cz) - 1

Nie dość, że kolejny raz zaliczył katastrofalny występ, to jeszcze postanowił sprawdzić wytrzymałość stawów Nawotczyńskiego. W czasie przymusowego odpoczynku polecamy regularny zimny okład na rozgrzaną głowę.

Jacek Kiełb (55) - 3

Dwie figury wychodziły mu całkiem nieźle - rozkładanie rąk i łapanie się za głowę.

Maciej Korzym (76, Ż) - 4

Współautor gola, ale poza tym znów mocno przeciętny. Pomysłu jak go wykorzystać wciąż nie widać.