Zwycięski początek przygotowań rezerw Korony

Trzecioligowe rezerwy Korony zagrały pierwszy sparing w trakcie zimowych przygotowań. Podopieczni Sławomira Grzesika pewnie wygrali z Naprzodem Jędrzejów 3:0.
Kielczanie w tym spotkaniu testowali skrzydłowego Lechii Tomaszów Mazowiecki Daniela Potakowskiego. I 19-latek pokazał się z bardzo dobrej strony. Zagrał pełne 90 minut i zdobył dwa gole. Trzecią dołożył po pięknym strzale z dystansu najskuteczniejszy jesienią piłkarz rezerw Korony Jakub Kotarzewski.

W drużynie Sławomira Grzesika 45 minut zagrał inny skrzydłowy Bartosz Papka, który na początku stycznia powrócił z wypożyczenia z pierwszoligowego Stomilu Olsztyn.

W sobotę kielczanie wyjeżdżają na tygodniowe zgrupowanie do Ciechanowa. Tam Koronę czekają dwa sparingi z MKS-em Ciechanów oraz KS Płońsk (odpowiednio 6 i 8 lutego). Kolejny mecz w Kielcach 12 lutego z GKS-em Nowiny.

Korona II Kielce - Naprzód Jędrzejów 3:0 (0:0)

Bramki: Potakowski (dwie 50., 85.), Kotarzewski (60.)

Korona: I połowa: Szlakotin (30. Gugulski) - Paprocki, Wrześniewski, Zawadzki, Piwowar - Potakowski, Mularczyk, Szmalec, Stachura, Papka - Przybyła.

II połowa: Gugulski (60. Mazur) - Zawadzki, Rogala, Marchut, Kobryń - Potakowski, Uniat, Kotarzewski, Jaśkiewicz, Smolarczyk - Dziubek.