Sport.pl

"Vuko" wraca do Korony! Od stycznia będzie...

Aleksandar Vuković, który w kwietniu zakończył piłkarską karierę, wraca do Korony. Od stycznia zostanie dołączony do sztabu szkoleniowego kieleckiego klubu.
- Minęło pół roku, odkąd zawiesiłem buty na kołku. W tym czasie wiele zastanawiałem się, co będę chciał robić w przyszłości. Zdecydowałem, że praca trenerska to coś, czemu chcę się poświęcić, robię kurs UEFA A. Cieszę się, że te pierwsze szkoleniowe kroki będę mógł stawiać w klubie, który bardzo dobrze znam, który jest mi bliski - mówi w rozmowie z portalem kielce.sport.pl Aleksandar Vuković.

"Vuko" swą pracę w Koronie rozpocznie w styczniu (wraz z początkiem zimowych przygotowań). - Wszystkie szczegóły mojej pracy dogramy po Nowym Roku. Będę pomagał pierwszemu trenerowi w codziennych treningach, służył pewnie też radą i pomocą zawodnikom. Swą przyszłość wiążę z Kielcami, więc mam nadzieję, że nie będzie to przygoda na dwa-trzy miesiące, ale zdecydowanie dłuższa praca - dodaje były serbski pomocnik.

34-letni "Aco" Vuković piłkarską karierę zakończył 15 kwietnia. Ostatnim spotkaniem, w którym wystąpił, był mecz przy Ściegiennego z Bełchatowem.

Więcej o:
Komentarze (5)
"Vuko" wraca do Korony! Od stycznia będzie...
Zaloguj się
 • michniapany

  Oceniono 7 razy 5

  Dobra informacja!!!Vuko zna sie na pilce bardzo dobrze.Do tego charakterny z Niego gosc.

 • t0tylk0ja

  Oceniono 5 razy -1

  Vuko. Powodzenia. Zobaczysz przyjdzie taki czas, że poprowadzisz Legię i wtedy dopiero Legia będzie potęgą.

 • lacatus

  Oceniono 32 razy -20

  Legia w d.pe kopnęła (wiesz Vuko dobrze o co mi chodzi hehe..) to teraz wielka miłość do Korony w nim się rozwinęła oj Vukovic byłeś i będziesz zawsze Pinokiem....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX