Eskorta dziecięcej Akademii Przyszłości wyprowadzi piłkarzy Korony i Ruchu

Mecz Korony z Ruchem Chorzów będzie miał wyjątkowy początek. Piłkarzy obu drużyn na murawę wyprowadzą podopieczni programu Akademia Przyszłości.
Na murawie stadionu przy Ściegiennego obok zawodników i sędziów pojawi się 25 podopiecznych programu. Ich pasją jest sport, marzą żeby zostać piłkarzami. - Jest to niesamowite przeżycie dla dzieciaków. Wyprowadzić piłkarzy to jest coś! Chcemy pokazać światu Akademię i akcję Ufunduj Indeks - mówi Dominik Zapała, lider kampanii Ufunduj Indeks w Kielcach.

Akademia Przyszłości to unikatowy program zajmujący się wygrywaniem - uczy wygrywać w szkole oraz w życiu. Rodzice nie mieli czasu nauczyć Pawła liczyć, Adam po śmierci taty przestał się uczyć, Karolina bardzo boi się pójść do tablicy. Właśnie dla nich jest Akademia.

Jak można ufundować Indeks? - To proste! - tłumaczy Iwona Ogar, koordynator regionalny programu. - Wystarczy wejść na stronę www.kupindeks.pl. Wybrać dziecko, któremu chce się pomóc i ufundować indeks w wysokości 500 złotych. Fundując indeks stajemy się darczyńcą tego konkretnego dziecka - dodaje.

Darczyńcą może zostać właściwie każdy. Wystarczy wybrać jeden najdogodniejszy z czterech sposobów finansowania indeksu. Najszybszy - wpłacić 500 złotych przelewem internetowym.

Można również rozłożyć kwotę na wygodne miesięczne raty albo zrobić zrzutkę ze znajomymi. Można także wpłacić dowolną sumę, która przyczyni się do ufundowania dziecku rocznego udziału w programie i jego zwycięstwa.

Więcej o: