Sport.pl

Występy Jovanovicia i Dejmka w Lubinie po dużym znakiem zapytania

Piłkarze Korony rozpoczęli przygotowania do sobotniego meczu z Zagłębiem Lubin. Przeciwko ?miedziowym? wciąż mogą nie zagrać Vlastimir Jovanović oraz Radek Dejmek.
Bośniak nadal odczuwa skutki urazu mięśnia uda, którego nabawił się podczas ubiegłotygodniowego treningu. 28-letniego pomocnika zabrakło w spotkaniu z Legią Warszawa i obecnie jest mało prawdopodobne, aby zdołał wrócić do pełni sił przed meczem w Lubinie.

W konfrontacji z Zagłębiem trener "Pacheta" raczej nie skorzysta również z usług stopera Radka Dejmka. Czech w sparingu z Widzewem Łódź nabawił się kontuzji kolana i jego powrót do normalnych treningów przedłuża się. 25-letni defensor być może zajęcia z zespołem wznowi dopiero pod koniec tego tygodnia.

W pełni zdrowy jest już za to Paweł Golański. Kapitan kieleckiego zespołu nie zagrał z Legią, bo na jednym z ostatnich treningów odnowił mu się uraz mięśnia łydki.

Po spotkaniu z mistrzem Polski żaden z piłkarzy Korony nie jest zmuszony do pauzy z powodu kartek. W Lubinie nikt nie będzie biegał zagrożony absencją w kolejnym spotkaniu z Górnikiem Zabrze (po dwie żółtek kartki na koncie mają Jovanović i Michał Janota).

Mecz Zagłębie - Korona w sobotę o godz. 20.30.

Więcej o: