Po Bielsku: Ratownik Małkowski, Dejmek na drugim biegunie i bezsilny Sobolewski [OCENY GAZETY]

Jak Korona zaprezentowała się z Podbeskidziem. Chyba tylko jedno słowo przychodzi nam na myśl: fatalnie. Kto najbardziej? Oceny dla podopiecznych "Pachety" po porażce w Bielsku-Białej (0:1).
Tradycyjnie w skali od 1 do 10. Posłużą nam do wyboru piłkarza jesieni oraz całego sezonu.

Oceny za Podbeskidzie

Zbigniew Małkowski (90) - 7

Pewnie już to kiedyś pisaliśmy, ale gdy koledzy robią z bramkarza bohatera, to naprawdę nie ma się czym szczycić. Uchronił Koronę przed blamażem.

Kamil Kuzera (90) - 3

Zbyt często ogrywany na prawej stronie. W dodatku fatalnie zachował się przy golu dla Podbeskidzia - całkowicie odpuścił Górkiewicza.

Piotr Malarczyk (90, samobój) - 3

I po chwili Podbeskidzie z pomocą Malarczyka (a dokładniej jego ramienia) mogło fetować gola.

Radek Dejmek (90) - 3

Jeśli zawodnik miewa takie wahania formy w dwóch meczach, to już sami nie wiemy co o tym sądzić. Ale wiemy, że na pewno trzeba przeprosić się ze Stano.

Kamil Sylwestrzak (90) - 4

Z całej defensywy zagrał najlepiej. Co oczywiście nie znaczy, że nawet przyzwoicie.

Mateusz Stąporski (56) - 2

Rozpoczął nieźle, bo od celnego strzału w 2. minucie. Potem jednak postanowił już nie uaktywniać swej obecności na boisku.

Vlastimir Jovanović (90, Ż, Cz) - 4

Sam wszystkiego nie zrobi. Choć i jemu przytrafiały się irytujące straty.

Michał Janota (90) - 4

Dopóki miał siły w pojedynkę próbował ograć Podbeskidzie. Czyli tak mniej więcej do przerwy.

Paweł Sobolewski (90) - 2

Bezsilny. Po obiecującym kwadransie - całkowicie zniknął.

Łukasz Sierpina (74) - 3

Dwa razy szarpnął w pierwszej połowie. I tyle.

Karol Angielski (49) - 2

W sumie to takie hiszpańskie. Granie bez napastnika...

Daniel Gołębiewski (41) - 3

Ciut lepiej niż kolega wyżej. Natomiast trzeba przyznać - wielką sztuką było nie trafić (choćby w bramkę) w 90. minucie.

Bartosz Kwiecień (32) - 3

Drżymy o zdrowie przeciwników za każdy razem, gdy robi wślizg. Gdzie on się tego nauczył?