Biletów na mecz z Wisłą też nie będzie w salonikach Kolportera

Kibice Korony znów muszą się liczyć z utrudnieniami przy zakupie biletów na poniedziałkowy (godz. 18) mecz z Wisłą Kraków. Wejściówki nadal nie będą dostępne w sieci saloników Kolportera.
- Sytuacja jest oczywiście przejściowa i wynika z problemów technicznych powstałych na skutek dostosowania się systemów sprzedaży do obowiązujących wymagań dotyczących bezpieczeństwa danych - mówi Paweł Jańczyk, rzecznik prasowy Korony.

Bilety - podobnie jak na inauguracyjne sezon spotkanie ze Śląskiem Wrocław - będą zatem dostępne jedynie w: Sklepie Kibica przy ul. Ściegiennego, w Sklepie Kibica w Galerii Korona (poziom +1) oraz w punkcie sprzedaży w Galerii Echo (poziom -1, wyspa). Prowadzona jest również sprzedaż za pośrednictwem serwisu internetowego www.korona-kielce.kupbilety.pl.

Kielecki klub informuje również, że w sobotę w godz. 10-15 czynny będzie Punkt Obsługi Kibica na stadionie (możliwość wyrobienia karty kibica oraz zweryfikowaniu profilu). Dodatkowo również w sobotę w kasach przy stadionie (od ul. Ściegiennego) będzie prowadzona przedsprzedaż biletów na mecz z Wisłą.

Podczas inauguracyjnego spotkania ze Śląskiem na trybunach zasiadło ponad 8,5 tys. kibiców. Korona liczy, że wywołujący zawsze mnóstwo emocji pojedynek z "Białą Gwiazdą" zachęci sympatyków by jeszcze liczniej przybyli na stadion.