Cypryjczycy sprawdzili zmienników Korony. Sierpina znów błysnął [ZDJĘCIA]

Pożyteczny sparing rezerowych Korony. W poniedziałkowe popołudnie przy Szczepaniaka kielczanie zremisowali 1:1 z cypryjską Larnaką
Mecz mógł się podobać kibicom. W pierwszej połowie piłkarze obu drużyn zaprezentowali wiele ciekawych akcji. Ekipa gości imponowała zwłaszcza wyszkoleniem technicznym a swoją dobrą grę udokumentowała w 39. minucie. Po składnie rozegranej akcji przed polem karnym Korony, z linii "16" Wojciecha Małeckiego pokonał Nestoras Mitides.

Po zmianie stron tempo gry nie było już tak wysokie, ale w końcówce Koronie udało się doprowadzić do wyrównania. Po zagraniu ręką w polu karnym jednego z obrońców gości, jedenastkę wykorzystał Paweł Zawistowski. - Był to dla nas bardzo pożyteczny sparing. Mieliśmy szansę zmierzyć się z bardzo dobrym rywalem. Zadowolony jestem zwłaszcza z pierwszej połowy, kiedy skonstruowaliśmy kilka niezłych akcji. Na wyróżnienie zasługuje Łukasz Sierpina, który ze Śląskiem dał dobrą zmianę a dziś był jednym z najlepszych w naszym zespole - podsumował trener Ojrzyński.

Korona: Małecki (46. Szlakotin) - Kuzera (46. Zawistowski), Dejmek, Sylwestrzak, Sierpina (46. I. Marković) - Trojanowski, V. Marković, Kwiecień, Cebula, Stąporski (46. Angielski) - Trytko (74. Stąporski)