Sport.pl

Obrońca Ruchu dopełni obronę Korony?

W Bełchatowie Korona grała z Pawłem Baranowskim, a w poniedziałek kontrakt z kielczanami powinien sfinalizować doświadczony obrońca. Trener Leszek Ojrzyński nie chce zdradzać jego personaliów, ale...
- Jesteśmy już niemal we wszystkim dogadani. Nie mógł się jeszcze z nami pojawić w Bełchatowie, ale mam nadzieję, że w poniedziałek podpiszemy umowę - twierdzi szkoleniowiec.

Według naszych informacji tym zawodnikiem jest 28-letni Igor Lewczuk. Wychowanek Jagiellonii Białystok może biegać po obu stronach defensywy. Lewczuk przez ostatnie dwa sezony występował w Ruchu Chorzów (w minionych rozgrywkach zaliczył 19 meczów). Co ciekawe bliski trafienia do Korony był już latem 2011 roku, ale ostatecznie zdecydował się skorzystać z oferty "niebieskich".

Skompletowana w ten sposób kadra kielczan przed południem wyjedzie na drugi letni obóz. Przez najbliższe sześć dni Korona będzie pracowała w Warce. W ośrodku Sielanka nad Pilicą piłkarze Ojrzyńskiego zagrają trzy sparingi. W środę (godz. 17) z Bogdanką Łęczna, a w sobotę dwumecz z Dolcanem Ząbki oraz Radomiakiem.

Więcej o: