Sport.pl

Jacek Kiełb uspokaja: Nie przechodzę do Zawiszy. Nadal czekam na sygnał z Korony

Jacek Kiełb dementuje, jakoby miał w najbliższych dniach podpisać umowę z beniaminkiem ekstraklasy Zawiszą Bydgoszcz. - Nie wiem, po co ktoś takie informacje podaje?! - denerwuje się.
O porozumieniu w kwestii przenosin "Ryby" do drużyny trenera Ryszarda Tarasiewicza poinformował w czwartek po południu m.in. portal bydgoszcz.sport.pl. W tekście cytowany jest właściciel Zawiszy Radosław Osuch. - Jacek był formalnie piłkarzem Lecha Poznań. Wszystkie szczegóły jego przyjścia są uzgodnione - powiedział.

Słowami sternika bydgoskiego klubu i swego byłego menedżera, mocno zdziwiony jest jednak główny zainteresowany. - Nie wiem, po co pan Osuch rozpowszechnia takie informacje?! Może on rzeczywiście porozumiał się z Lechem, ale jest jeden mały problem: nie zrobił tego ze mną. Nie tylko nie rozmawiałem z Zawiszą o swojej umowie, a co dopiero że miałby ją już podpisywać! - mówi 25-letni skrzydłowy.

Wychowanek Pogoni Siedlce cały czas ma nadzieję, że uda mu się osiągnąć porozumienie z Koroną. - Od tygodnia działacze z Kielc wprawdzie nie kontaktowali się ze mną [piłkarza stale do przejścia namawia natomiast trener Leszek Ojrzyński - przyp. red.], ale jeśli nadal są zainteresowani współpracą, to ja bardzo chętnie znów siądę do rozmów. Naprawdę chyba niewiele brakuje, abyśmy się porozumieli. Jestem w stanie mocno pójść Koronie na rękę. A myślę, że i sprawę wykupienia mnie z Lecha też można w miarę korzystnie dla kieleckiego klubu załatwić - przyznaje.

Więcej o:
Komentarze (2)
Jacek Kiełb uspokaja: Nie przechodzę do Zawiszy. Nadal czekam na sygnał z Korony
Zaloguj się
 • january53

  Oceniono 11 razy 7

  Jeżeli Jacek Kiełb czeka tydzień to znaczy ,że NASZ ZARZAD jest do wymiany....a kibice odpowiednio to zapamietaja !!! Znowu kupią jakies wynalazki , a Koronie Kielce potrzeba pilkarzy z sercem żółto - czerwonym !!!
  Takim jest nasz RYYYYYYYYYYYYYYYYYYYBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • scyzor2720

  Oceniono 1 raz 1

  RYBA MUSI BYĆ NASZ!!!!!!!!! On odbuduje się u nas!!!! Jacek pasuje TYLKO do KORONECZKI!!!!!! To jest WALCZAK a TYLKO takich potrzeba w Kielcach!!! To będzie nasz najlepszy i najbardziej wartościowy transfer!!! RYBA w KORONIE!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX