Koszmarny uraz Korzyma. Złamana noga, uszkodzone więzadła

Maciej Korzym, napastnik Korony doznał bardzo poważnej kontuzji w meczu z Jagiellonią Białystok. Kieleckiego napastnika czeka najprawdopodobniej długa przerwa w grze.
Ekstraklasa.tv: Fatalne starcie Słowika z Korzymem [WIDEO] »

25-letni napastnik ucierpiał pod koniec pierwszej połowy. W 32. minucie szarżował w polu karnym i zderzył się z bramkarzem Jagiellonii Białystok - Jakubem Słowikiem. Golkiper rywali przygniótł ciałem lewą nogę Korzyma, a ta wygięła się pod nienaturalnym kątem.

Mocno cierpiący napastnik został błyskawicznie opatrzony. Na nogę założono mu gips. Według wstępnych informacji napastnik Korony ma złamaną kość strzałkową i uszkodzone więzadła. Co warte podkreślenia, wyraźnie cierpiący, mający łzy w oczach Korzym pojawił się o kuli jeszcze w drugiej części spotkania ponownie na stadionie i zasiadł na ławce kielczan!

- Oddałbym te dwie bramki za zdrowie Maćka - przyznał Paweł Golański przed kamerami Canal +. To właśnie ten zawodnik zdobył dwie z trzech bramek dla Korony, która do przerwy prowadziła z Jagiellonią aż 3:0.