Effector ma w nowym sezonie rozgrzać fanów [ZDJĘCIA Z PREZENTACJI]

Siatkarze Effectora Kielce w poniedziałkowe popołudnie zaprezentowali się swoim kibicom. Pierwszy pojedynek w PlusLidze już za tydzień.
- Dziękuje licznie zgromadzonej młodzieży za przybycie na naszą prezentację. To dla nas bardzo ważne, że tylu was garnie się do siatkówki. Mam nadzieję, że nowy sezon nas tak wszystkich rozgrzeje, że jesienne kurtki i czapki nie będą potrzebne - mówił Jacek Sęk, prezes siatkarzy Effectora.

Jego zespół w poniedziałek w Hali Legionów zaprezentował się kibicom. Po raz pierwszy w kieleckich barwach wystąpiło sześciu nowych zawodników: Maciej Pawliński (został wybrany nowym kapitanem), Jakub Wachnik, Krzysztof Antosik, Bartosz Bućko, Konrad Formela i Michał Superlak. Zabrakło austriackiego środkowego Petera Wohlfahrtstattera i chorwackiego atakującego Leo Andricia, których wezwały obowiązki reprezentacyjne.

Największym hitem imprezy, w której wzięło udział około 800 kibiców, był krótki pojedynek ekipy Effectora z występującym w Orlen Lidze zespołem siatkarek KSZO Ostrowiec. Dużo akcji oba zespoły kończyły oczywiście z uśmiechem na ustach. Pierwszego seta wygrali siatkarze - 19:17, a drugiego zawodniczki KSZO - 15:12.

Oprócz tego zaprezentowały się grupy młodzieżowe Effectora, siatkarki i siatkarze Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Wraz ze swoimi trenerami wzięli udział we wspólnym odbijaniu piłki na czas.

Pierwszy mecz Effector zagra 3 października z Lotosem Treflem Gdańsk.