Bukmacherzy: Effector bez szans na play-offy, KSZO "czerwoną latarnią"

Firma bukmacherska Fortuna nie wróży sukcesów przedstawicielom naszego regionu w siatkarskiej elicie. Na tym, że sięgną po mistrzostwo Polski lub znajdą się na podium można zarobić krocie.
Za każdą złotówkę postawioną na to, że ekipa Dariusza Daszkiewicza okaże się najlepsza w Plus Lidze, będzie można zgarnąć aż 500. Gdyby kielczanie zakończyli sezon na podium, otrzymamy wygraną o 350 złotych mniejszą. Niżej od Effectora oddsmakerzy Fortuny cenią tylko BBTS Bielsko-Biała (odpowiednio 750 i 200) oraz AZS Częstochowa i Banimex Będzin (1000 i 250). Faworytami do złota - ubiegłoroczni finaliści PGE Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów (kursy na mistrzostwo tylko 2,5).

Żadnych szans na zawojowanie Orlen Ligi Fortuna nie daje także siatkarkom ostrowieckiego KSZO. To podopieczne Dariusza Parkitnego, zdaniem bukmacherów, mają najmniejsze szanse na mistrzostwo Polski z wszystkich ekstraklasowych ekip. Za postawioną złotówkę, podobnie jak w przypadku Effectora, wypłacą 500.

Ze wskazaniem kandydata numer jeden do sięgnięcia po tytuł Fortuna nie ma wątpliwości. Jest nim aktualny mistrz Polski Chemik Police (zaledwie 1,5).