Effector gotowy do sezonu. Siatkarze elegancko pokazali się kibicom [ZDJĘCIA]

Solidnie przebudowany przed nowym sezonem kielecki Effector w czwartkowy wieczór zaprezentował się swoim kibicom.
Podczas prezentacji w Galerii Korona zawodnicy ósmej drużyny Plus Ligi minionych rozgrywek wystąpili tym razem jednak nie w strojach klubowych, a w eleganckich stylizacjach znanych marek odzieżowych. W nowej ekipie Dariusza Daszkiewicza pokazało się sześć nowych twarzy: rozgrywający Grzegorz Pająk i Marcin Janusz, środkowi Andres Takvam i Jędrzej Maćkowiak, przyjmujący Rozalin Penczew oraz atakujący Bartosz Krzysiek. - Myślę, że udało się zbudować dość ciekawy zespół. Cały czas konsekwentnie stawiamy na młodość. Choć liczymy jeszcze na to, że wzmocni nas doświadczony przyjmujący [były reprezentant Kuby - przyp. red.] - mówi trener Effectora.

W trakcie czwartkowej imprezy nie zabrakło pozasportowych akcentów. Z krótkim recitalem wystąpiły wokalistka Studia Piosenki "Ga-Ga" Wirginia Nowacka oraz uczestniczka kilku muzycznych show Małgorzata Główka, na scenie zaprezentowali się też tancerze Studia Tańca Candela.

Pierwszy mecz podopiecznych Dariusza Daszkiewicza już w niedzielę 5 października. Kielczanie o godz. 17 w Hali Legionów podejmą Cerrad Czarnych Radom.