Sport.pl

Ostatni sprawdzian Effectora pełen "smaczków"

W piątek ekipa Dariusza Daszkiewicza zakończy serię przedsezonowych gier kontrolnych. W Ostrowcu zmierzy się z olsztyńskim Indykpolem.
Spotkanie w hali przy Świętokrzyskiej (godz. 17) zapowiada się ciekawie z kilku powodów. Szkoleniowiec Effectora jeszcze w ubiegłym roku prowadził siatkarki AZS-u KSZO. Swój związek z ostrowieckim klubem ma również asystent Dariusza Daszkiewicza Mateusz Grabda, którego partnerką życiową jest libero pierwszoligowca Alicja Stefańska.

Jakby podtekstów piątkowego meczu było mało - w zespole z Olsztyna wystąpi ostrowczanin Grzegorz Szymański, a także kielczanin Piotr Łuka, który w przeszłości zaliczył krótki epizod w Ostrovii.

W sobotę Effector i Indykpol spotkają się ponownie, ale tym razem w kieleckiej Hali Legionów na zamkniętym dla publiczności wspólnym treningu. Pewne jest, że w ostatnich testach Dariusz Daszkiewicz nie skorzysta z usług nadal narzekającego na uraz kolana przyjmującego Piotra Orczyka.

Tuż przed piątkowym pojedynkiem w Ostrowcu odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu AZS-u KSZO przed rozpoczęciem sezonu 2013/14.

Więcej o: