Atrakcje dla posiadaczy karnetów Vive Targi Kielce

Piłka ręczna. Ciekawe atrakcje czekają tych wszystkich, którzy kupią karnety na mecze Vive Targi Kielce w przyszłym sezonie. W sprzedaży zostało jeszcze ponad 400 takich wejściówek.
Działacze mistrzów Polski przewidzieli nowe korzystne oferty dla kieleckich fanów. Każdy posiadacz karnetów upoważniony będzie do tańszych zakupów w klubowym sklepiku (przygotowywane są niezwykle atrakcyjne klubowe gadżety). Mało tego fanów czekają zniżki: 5-procentowa w Domu Mody "Fantazjusz" i 10-procentowa w restauracji włoskiej Pepe Rosso. Taniej będą mogli też kupić rzeczy w sklepie komputerowym ZETO. - Tych punktów będzie jeszcze więcej, ale są w przygotowaniu. Zniżki będą też na wypranie ciuchów oraz w biurze rachunkowym. Zachęcamy kibiców do wykupienia karnetów, bo naprawdę warto - mówi Paweł Papaj, menedżer ds. marketingu kieleckiego klubu.

Przypomnijmy, że posiadacze karnetów mogą liczyć też na ulgi na towarzyskie mecze z FC Barceloną Borges (13 i 14 sierpnia w Kielcach). Każdemu przysługuje 20 procent zniżki i prawo pierwokupu na te pojedynki. Karnety dostępne będą w sprzedaży do końca sierpnia w siedzibie klubu przy ul. Krakowskiej 72 (w godz. 8-16).