Sport.pl

Program 7. kolejki ŚHLF: najciekawiej na koniec?

Aż 31 pojedynków zaplanowano w ramach drugiej w tym roku kolejki ósmego sezonu w Świętokrzyskiej Halowej Lidze Firm.

Zagłosuj już teraz. Plebiscyt Sportowy Gazety Wyborczej: Wybierz swojego ulubionego sportowca, trenera, drużynę



Zapowiada się sporo ciekawych pojedynków (tradycyjnie w hali ZSP nr 1 przy ul. Jagiellońskiej 90 w Kielcach), ale te, które mogą pretendować do miana szlagierów planowane są na niedzielny wieczór. Na sam finał starcie lidera I ligi Ceramiku Ceresit z piątym aktualnie w tabeli zespołem TOMI. A niespełna godzinę wcześniej pojedynek innych mocnych, choć nieco gorzej radzących sobie w tych rozgrywkach: mistrza UniMaksu z wicemistrzem Skład Budowlany Wola Jachowa.

W terminarzu

Sobota

godz. 13: Unia Borków - Kolporter Info,

godz. 13.35: Zakład Gazowniczy Kielce - HIT Corona,

godz. 14.10: Elbudex Kielce - Scala Szwedzkie Farby,

godz. 14.45: Stokota - URB II Plus,

godz. 15.20: EBS Techelimp - MKS Folwark UniMax Eko Technika,

godz. 16: Piekarnia Kwiatkowski - PC-TECH,

godz. 16.35: Targi Kielce - Astra Suchedniów,

godz. 17.10: KIK BIS Instalacje Budowlane - Piekarnia Kwiatkowski,

godz. 17.45: Konkret Plus - Astra Suchedniów,

godz. 18.20: Konstal Gród Ćmińsk - Skład Budowlany Wola Jachowa,

godz. 19: Eurogres Dyson FA - ZETO,

godz. 19.35: Dukt - JFK.

Niedziela

godz. 10: Kolporter Serwis - MKS Folwark UniMax Eko Technika,

godz. 10.35: Unia Borków - AVIVA Commercial Union,

godz. 11.10: Ceramik II Ceresit - ZUS,

godz. 11.45: AVIVA Commercial Union - Kolporter Info,

godz. 12.20: Carex - Dorbud Kielce,

godz. 13: Grupa Edukacyjna - Elmar II Jędrzejów,

godz. 13.35: URB II Plus - Szkoła Jazdy Krzysztof,

godz. 14.10: Elmar II Jędrzejów - Świętokrzyskie Centrum Inwestycyjne,

godz. 14.45: Elmar Jędrzejów - Siódemka,

godz. 15.20: Sporting - URB Plus,

godz. 16: Lekarze - Dragon Jędrzejów,

godz. 16.35: ZETO - Kolporter Kielce,

godz. 17.10: Dragon Jędrzejów - HIT Corona,

godz. 17.45: Lekarze - Zakład Gazowniczy Kielce,

godz. 18.20: KIK BIS Instalacje Budowlane - Konkret Plus,

godz. 19: PC-TECH - Era Biznes,

godz. 19.35: Skład Budowlany Wola Jachowa - UniMax Kielce,

godz. 20.10: UniMax II Kielce - Era Biznes,

godz. 20.45: Ceramik Ceresit - TOMI.