III liga: KSZO strzela w doliczonym czasie, fatalne 45 minut Wiernej

Trzecie ligowe zwycięstwo podopiecznych Tadeusza Krawca. Podobnie jak w inauguracyjnym spotkaniu w Trzebini, także w Jarosławiu decydującego gola zdobyli w ostatnich sekundach.
Tym razem wygraną ostrowieckiej drużynie zapewnił Kamil Bełczowski dobijają strzał głową Jakuba Kapsy (obronił bramkarz JKS-u). Fatalna pierwsza połowa zdecydowała o wysokiej porażce Wiernej Małogoszcz w Oświęcimiu. Po przerwie piłkarze Mariusza Lnianego mieli swoje szanse na zdobycie honorowego gola - m.in. Michał Smolarczyk nie wykorzystał rzutu karnego, a piłka po strzale Marcina Kołodziejczyka trafiła w słupek.Drugiej porażki w tym sezonie doznał także trzeci reprezentant świętokrzyskiego Spartakus Daleszyce.

Wyniki 4.kolejki:

JKS 1909 Jarosław - KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2:3 (0:1): Raba (55.-karny), Aab (78.) - Podstolak (28.), Gil (72.), Bełczowski (90.)

Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 4:0 (4:0): Cygnar dwie (36., 45.), Wadas (16.), Dynarek (24.-karny)

Motor Lublin - Spartakus Daleszyce 3:0 (2:0): Kato (39.), Piekarski (43.), Kaczmarek (70.)

Cosmos Nowotaniec - Garbarnia Kraków 0:1 (0:0): Pietras (87.)

Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów 0:2 (0:1): Maślany (17.), Reiman (79.)

Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0:2 (0:1): Mroczek (29.), Białek (74.)

Unia Tarnów - MKS Trzebinia/Siersza 3:0 (2:0): Biały dwie (32., 35.), Drozdowicz (73.)

Resovia - Podlasie Biała Podlaska 1:1 (1:1): Pałys-Rydzik (28.) - Drapsa (35.)

Wisła II Kraków - Podhale Nowy Targ 4:2 (3:2): Drzazga dwie (17., 41.-karny), Kuźba (25.), Ryś (63.) - Nawrot (15.), Ochman (37.)