Korona gromi Wisłę Kraków na inaugurację CLJ

Znakomicie zainaugurowali sezon 2016/17 juniorzy kieleckiego klubu. Podopieczni Marka Mierzwy efektownie pokonali w Krakowie Wisłę. Debiutu w Centralnej Lidze Juniorów mile nie będzie wspominać Neptun Końskie.
Żółto-czerwoni już po 35 minutach prowadzili 2:0 po bramkach Piotra Pońskiego. W drugiej połowie musieli sobie radzić z grą w osłabieniu, bo czerwoną kartkę obejrzał Damian Krążek. Nie tylko jednak utrzymali prowadzenie, co nawet je podwyższyli. Na kwadrans przed końcem spotkania trzeciego gola dla Korony zdobył Kamil Koszela.

Bolesnej porażki w swoim pierwszym meczu w Centralnej Lidze Juniorów doznali piłkarze Neptuna Końskie. Beniaminek przegrał z trzecim zespołem minionych rozgrywek UKS SMS Łódź aż 1:5. Gole dla przyjezdnych zdobywali Adrian Marcioch (dwa), Karol Korski, Bartłomiej Maćczak i Maciej Mąkosza - po jednym. Honorowe trafienie dla gospodarzy zapisał na swoim koncie Piotr Zieliński.