Wysokie zwycięstwa kieleckich drużyn w II lidze szczypiornistów

Zarówno Grunwald Ruda Śląska jak i rezerwy Azotów Puławy nie będą mile wspominać sobotniego wyjazdu do Kielc. Obie ekipy poniosły wysokie porażki.
Oba pojedynki do pewnego momentu były jednak wyrównane. Rezerwy Vive Tauron "urwały" się rywalowi tuż przed przerwą. Akademicy z UJK w 33 minucie starcia z drugim zespołem Azotów prowadzili tylko 17:16.

Jeszcze dłużej opór liderowi stawiała sandomierska Wisła. Podopieczni Adama Węgrzynowskiego w 50 minucie meczu z ASPR Zawadzkie przegrywali tylko 17:18, ale do końca nie zdobyli już nawet jednego gola.