Trzech naszych trzecioligowców straciło punkty w 90 minucie

Tak pechowej kolejki drużyny z naszego regionu nie miały już od dawna. Aż trzy z nich straciło gole w ostatnich akcjach meczu.
Bramki w 90 minucie pozbawiły choćby jednego punktu Spartę Kazimierza Wielka i Czarnych Połaniec. Spore pretensje do arbitra spotkania w Muszynie mieli piłkarze Łysicy Bodzentyn. Gospodarze wyrównali bowiem po kontrowersyjnym rzucie karnym (strzał Wojciecha Janura obronił co prawda Tomasz Dymanowski, ale przy dobitce był bezradny).

Emocjonujący, choć nie stojący na wysokim poziomie mecz w Ostrowcu. Lider długo męczył się z borykającym się z problemami organizacyjnymi Porońcem, a zwycięstwo zapewnił sobie dopiero w ostatnich ośmiu minutach gry. Wcześniej gospodarze dwukrotnie trafili w poprzeczkę (Damian Nogaj, Paweł Czajkowski), oba zespoły kończyły mecz w osłabieniu po czerwonych kartkach dla Erwina Nowika (KSZO) i Janusza Wolańskiego (Poroniec).

Wyniki 11. kolejki:

KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Poroniec Poronin 2:0 (0:0): Nogaj dwie (82., 87.);

Korona II Kielce - Cracovia II 1:1 (1:0): Kiercz (36.) - Zjawiński (55.);

Unia Tarnów - Sparta Caffaro Kazimierza Wielka 1:0 (0:0): Wrzosek (90.);

Poprad Muszyna - Łysica Bodzentyn 1:1 (0:0): Janur (90.) - Michta (71.);

Wolania Wola Rzędzińska - Wisła Sandomierz 0:1 (0:1): Mykytyn (31.);

Hutnik Kraków - Czarni Połaniec 2:1 (0:0): Guzik (86.), Guja (90.) - Kamiński (59.);

Wisła II Kraków - Spartakus Aureus Daleszyce 2:0 (2:0): Wąsikowski (14.), Gulczyński (26.);

Beskid Andrychów - Garbarnia Kraków 0:1 (0:0): Kalemba (76.-karny);

Podhale Nowy Targ - Soła Oświęcim 4:2 (3:1): Fałowski dwie (28., 38.), Waksmundzki (13.), Pająk (90.) - Cygnar (7.-karny), Dynarek (48.).