Po Wiśle: niepewny Sylwestrzak, słaby Carlos i tylko "Jova" na swoim poziomie [OCENY WYBORCZEJ]

Słabszy mecz w wykonaniu Korony musiał kiedyś nadejść i tylko można żałować, że akurat w tak ważnej konfrontacji jak z Wisłą. Oceny dla kielczan po porażce w Krakowie (0:2).
Tradycyjnie w skali 1-10. Posłużą nam do wyboru piłkarza wiosny i całego sezonu 2014/15.

Oceny za Wisłę

Vytautas Cerniauskas (90) - 5

Przy drugiej bramce znów postanowił nie interweniować na przedpolu, a wydaje się, że mógł przerwać lot piłki.

Paweł Golański (90) - 5

Nie miał łatwego życia z szybkim Guerrierem, ale w wielu momentach do kapitan Korony był górą.

Piotr Malarczyk (90) - 6

Po słabszym meczu z Ruchem znów bardzo pewny. Nie dał pograć Brożkowi.

Radek Dejmek (90) - 5

Dwa razy próbował strzałów głową w "szesnastce" Wisły i dwa razy znakomicie zatrzymywał go Buchalik.

Kamil Sylwestrzak (90) - 3

Miał dać więcej jakości w ofensywie. Nie dał. Pod swoją bramką za to mocno niepewny.

Jacek Kiełb (90) - 4

Starał się jak mógł, ale w niedzielę przy Reymonta mógł akurat niewiele...

Aleksandrs Fertovs (90) - 4

Chyba w głowie miał jeszcze zepsute sytuacje z Ruchem, bo długimi fragmentami wyłączał się na boisku.

Vlastimir Jovanović (90) - 7

Jedyny w drugiej linii, który zagrał na swoim poziomie. A pracować w środku pola musiał niemal w pojedynkę.

Luis Carlos (90) - 3

Najsłabszy mecz Brazylijczyka w Koronie. Bez udanej akcji.

Olivier Kapo (90) - 3

Najwięcej energii wykazał chyba w 63. minucie, gdy protestował u sędziego Złotka w sprawie ręki (?) Sadloka.

Przemysław Trytko (70) - 3

W formie sprzed roku na pewno by to zmieścił między słupkiem, a Buchalikiem. Mowa o okazji w 15 minucie.