Po Cracovii: wielbłądy "Malara", pożegnanie(?) "Sobola", a Perfect śpiewa... "Chiży" [OCENY WYBORCZEJ]

Z wątpliwą przyjemnością wystawiliśmy po raz ostatni w 2014 roku oceny piłkarzom Korony. No, przed ostatni... Noty za porażkę z Cracovią (1:2).
Tradycyjnie w skali 1-10. Pozwolą nam wybrać piłkarza rundy jesiennej i całego sezonu.

Oceny za Cracovię

Vytautas Cerniauskas (90) - 4

Końcówki rundy do zbyt udanych nie zaliczy. Mógł natomiast zaliczyć interwencję z cyklu "piłkarskie jaja", gdy minął się z piłką poza polem karnym.

Paweł Golański (90, Ż) - 4

Gdy patrzyliśmy w jakim tempie goni za rywalami, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że jemu odpoczynek na pewno się przyda.

Piotr Malarczyk (90) - 3

Już nic z tego nie rozumiemy.... Przeżywał najlepszym moment w karierze, a tu taki mecz. Błąd za błędem.

Radek Dejmek (90) - 4

To też sporo mówi o tym meczu, skoro środkowy obrońca był największym zagrożeniem pod bramką Cracovii.

Kamil Sylwestrzak (90) - 3

Niemiłosiernie objeżdżany na lewej stronie.

Paweł Sobolewski (71) - 2

Jeśli takim występ miał się pożegnać z Koroną, to gorzej być nie mogło. Wolimy pamiętać jednak występ w Szczecinie.

Vlastimir Jovanović (90) - 3

Dopiero telewizyjne powtórki pozwoliły nam docenić klasę przy bramkowej akcji Trytki. Ale to niestety nielicznym pozytyw.

Sergej Pilipchuk (90) - 2

Z cyklu ktokolwiek widział... Całkowicie wyłączony z gry.

Jacek Kiełb (45) - 2

Dostał szansę od pierwszej minuty i znów jej nie wykorzystał. W święta "Ryba" na pewno będzie miał o czym myśleć...

Michał Janota (84) - 4

Różne opinie słyszeliśmy, ale my akurat nie jego uważamy za głównego winowajcę fatalnego meczu. Na tle zespołu to i tak nieźle.

Przemysław Trytko (90, gol, Ż) - 5

Czwarty gol w sezonie, ale i czwarta żółta kartka. Inaugurację wiosny w Zabrzu ma z głowy.

Nabil Aankour (45) - 5

Nie rozumieliśmy sensu jego trzymania na ławce. Po przerwie pokazał, że nie myliliśmy się.