Sport.pl

Plebiscyt sportowy 2014: Piękna i utytułowana bilardzistka

Czas na drugą kobietę i pierwszą bilardzistkę wśród naszych nominowanych. Przedstawiamy sylwetkę zawodniczki Nosanu Kielce Oliwi Czupryńskiej.
19-letnia kielczanka w tym roku dopisała kolejny sukces to swego bogatego już sportowego życiorysu. Zawodniczka Nosanu sięgnęła po wicemistrzostwo Europy. Czupryńska mimo młodego wieku jest oczywiście regularnie powoływana kadry seniorek.

Głosować na bilardzistkę Nosanu, podobnie jak na wszystkich pozostałych kandydatów, można do 19 stycznia. Na kuponach (w piątek w "Wyborczej" oraz tych codziennie publikowanych w "Echu Dnia"), za pomocą SMS-ów wysyłanych pod nr 71321 o treści SW.7, w portalu echodnia.eu oraz na profilu na Facebooku.

Wyniki ogłosimy uroczyście 6 lutego podczas gali plebiscytowej w Targach Kielce. Uhonorujemy - w państwa imieniu - dziesięciu najpopularniejszych sportowców oraz trzech trenerów. A plebiscytowa kapituła przyzna pięć wyróżnień specjalnych: wybierze Sportowy Talent Regionu, Zasłużonego dla Świętokrzyskiego Sportu, Ambasadora Świętokrzyskiego Sportu, Sportowca Niepełnosprawnego i Drużynę 2014 roku.

63. plebiscyt Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu 2014 "Gazeta Wyborcza" i portal Sport.pl organizują wspólnie z redakcjami "Echa Dnia" (organizator główny) oraz TVP Kielce i Polskim Radiem Kielce. Partnerami są: Telewizja Świętokrzyska, Radio Fama i Radio eM Kielce.

Więcej o: